uzstadisana

Montāža

 

Mūsu pieredzējušo speciālistu komanda nodrošinās to, ka jūsu ēka tiks uzcelta precīzi, droši un atbilstoši visiem standartiem.

Process

Izpildshēmas saņemšana: pirms montāžas darbu uzsākšanas, no pasūtītāja tiek prasīta detalizēta izpildshēma par iepriekš paveiktajiem darbiem, kuri ir saistīti ar turpmāko montāžas darbu veikšanu.

Darbu veikšanas projekta izstrāde: mūsu projektu vadītājs sagatavo un saskaņo ar pasūtītāju darbu veikšanas projektu, atbilstoši konkrētajam objektam un prasībām. Mūsu projekta vadītājs sagatavo un saskaņo ar pasūtītāju darba projekta plānu, kas atbilst konkrētajam objektam un prasībām.

Būvlaukuma pārbaude: pirms montāžas pārbaudām būvlaukuma atbilstību atrunātajiem nosacījumiem un laika grafikam.

Rasējumu komplekta nodošana: montāžas darbiniekiem tiek nodots pilns rasējumu komplekts un 3D modelis, kas kalpo kā dokumentācija visiem veicamajiem darbiem.

Piegāde un montāža: piegāde un montāža tiek veikta, balstoties uz līgumā noteikto darbu secību.

Tehnikas izvēle: montāžā var tikt veikta ar pasūtītāja nodrošinātu tehniku vai izmantojot mūsu uzņēmuma rīcībā esošu vai nomātu tehniku. Mūsu montāžas tehnikas parks sastāv no autokāra, traktorkrāna un teleskopiskajiem pacēlājiem, kas dod iespēju veikt montāžas darbus efektīvi un droši.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu veiksmīgu sadarbību!

Kontakti
  • Telefons: +371 67408383
  • E-pasts: info​@sbc.lv
  • Adrese: Zeltiņu iela 130, LV-2167 Mārupe, Mārupes novads, Latvija