pro

Projektēšana

Projektēšana sākas ar klienta vajadzību izpratni. Mēs rūpīgi ieklausāmies vēlmēs un prasībās, lai radītu optimālu risinājumu katram konkrētajam projektam.

Process

Ēkas arhitektūras analīze: Mēs detalizēti izvērtējam arhitekta skiču projektus, ņemot vērā visus uzdotos slodzes parametrus, piemēram, sniegu, vēju un zemestrīces, lai nodrošinātu drošu un ilgtspējīgu būvniecības procesu.

Konstrukciju aprēķini: izmantojot mūsdienīgu aprēķinu programmu Robot Millennium, mēs precīzi aprēķinām konstrukcijās pielietojamo metāla profilu šķersgriezumus. Iegūtos rezultātus pēc tam pārnes uz projektēšanas programmu Tekla.

Konstrukciju 3D modeļa izstrādne: mēs radām detalizētu ēkas 3D modeli, kurā iekļauta arhitektūra, materiāli un savienojumu mezgli.

Darba rasējums: pēc 3D modeļa izstrādes un pārbaudes, izveidojam darba rasējumus, kas kalpo kā pamats ēkas konstrukciju ražošanai un montāžai.

Ražošana un piegāde

Ēkas konstrukcijas tiek saražotas Heidelberg Materials SBC Latvia rūpnīcās Mārupē un Olainē, izmantojot kvalitatīvus materiālus un jaunākās tehnoloģijas. Saražotās konstrukcijas piegādājam būvobjektā, piegādes grafiku saskaņojot ar klienta vēlmēm un vajadzībām.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu veiksmīgu sadarbību!

Kontakti
  • Telefons: +371 67408383
  • E-pasts: info​@sbc.lv
  • Adrese: Zeltiņu iela 130, LV-2167 Mārupe, Mārupes novads, Latvija