Ražošana

Ražošana

Mūsu uzņēmumā metāla konstrukciju ražošana ir rūpīgi izstrādāts un kontrolēts process, kas garantē augstu kvalitāti un precizitāti. Mēs veltām īpašu uzmanību katram ražošanas posmam, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem produktus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem un to prasībām.

Process

1. Izejmateriālu virsmas sagatavošana

Visi mūsu izmantojamie metāla profili tiek  attīrīti skrošu strūklas automātiskajā līnijā, kas nodrošina netīrumu, rūsas un citu piemaisījumu noņemšanu. Šis process garantē metāla profilu augstas kvalitātes un precīzas griešanas un metināšanas iespējas, tādējādi nodrošinot produktu kvalitāti un izturību.

2. Apstrāde un šķirošana

Metāla plākšņu sagataves - izgrieztas ar plazmas vai lāzera griešanas metodi, tiek marķētas, sašķirotas un apstrādātas atbilstoši rasējumiem, objektiem un piegādes lapām.

Metāla profili - sazāģēti, marķēti un sašķiroti atbilstoši rasējumiem, objektiem un piegādes lapām.

3. Konstrukciju salikšana

Metāla konstrukcijas tiek saliktas, ievērojot detalizētus rasējumus un projektā noteiktās normas.

4. Metināšana

Metināšanā tiek izmantotas gan robotizētas iekārtas, gan roku darbs, atkarībā no detaļu specifikas un sarežģītības, ko uzrauga metināšanas inženieris. Metināšana notiek, izmantojot metināšanas pusautomātus (CO vidē). 

5. Tīrīšana, gruntēšana un krāsošana

Pēc metināšanas visas detaļas tiek attīrītas, pēc tam tās tiek gruntētas un krāsotas ar augstas kvalitātes krāsām, nodrošinot ilgstošu aizsardzību pret koroziju un citiem ārējiem faktoriem. Krāsas tiek izvēlētas saskaņā ar projekta specifikācijām un konstrukciju ekspluatācijas prasībām. Turklāt, turpmākā korozijas aizsardzība tiek nodrošināta arī ar cinkošanu, ja tas ir nepieciešams, un tas tiek veikts atbilstoši projektā noteiktajiem standartiem un prasībām.

6. Gatavās produkcijas šķirošana un piegāde

Gatavie metāla konstrukciju elementi tiek sašķiroti, sapakoti un sagatavoti piegādei, balstoties uz piegādes grafiku. Piegāde tiek organizēta atbilstoši grafikam un klienta vajadzībām, ievērojot visus drošības un transportēšanas noteikumus.

Ražošanas laiks

Lai sagatavotos ražošanai, kas ietver apstrādātu rasējumu izveidi, sagatavju pasūtīšanu un nepieciešamo materiālu iepirkšanu, parasti ir nepieciešamas aptuveni divas nedēļas. Ražošanas laiks atkarīgs no konstrukciju apjoma, sarežģītības un projekta specifikācijām, kā arī no rūpnīcas noslodzes grafika. Šie faktori tieši ietekmē ražošanas laiku un nodrošina, ka darbs tiek veikts efektīvi un laikus.

Kvalitātes kontrole

Visos ražošanas posmos tiek veikta kvalitātes kontrole (izejmateriāliem, ģemometrijai, metināšanai un krāsošanai), lai nodrošinātu atbilstību standartiem un projekta specifikācijām.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu veiksmīgu sadarbību!

Kontakti
  • Telefons: +371 67408383
  • E-pasts: info​@sbc.lv
  • Adrese: Zeltiņu iela 130, LV-2167 Mārupe, Mārupes novads, Latvija